Subscribe for notification
Categories: Open журналистика

Підтримай петицію про заснування Дня Української Жінки-Підприємиці

В Україні з кожним днем стає все більше жінок-підприємиць. Ми розбудовуємо економіку, будуємо власне благополуччя та благополуччя країни. 

На сьогодні в Україні понад 14 млн жінок працюють та володіють бізнесом. У 2020 році жінки займають 57,49 % керівних посад на підприємствах України. А це означає, що ми рушійна сила та маємо потенціал. Це означає, що ми завжди прагнемо розвиватися та розвиваємо жіноче підприємництво в Україні.

Фото: Ткаченко Андрій

Розберемо основні труднощі, які доводиться долати бізнес-леді при завоюванні свого місця під сонцем.

🔺 Боротьба із соціальними очікуваннями

Дівчатам нав’язують стереотипно «чоловіче» ставлення до бізнесу: конкурентне, агресивне, а іноді й занадто різке. Але успішні леді-керівники залишаються вірними собі та знаходять власний «голос» – це ключ до того, щоб перевершити упереджені очікування.

🔺 Громадське схвалення

Негативні коментарі рідних, знайомих або агресивно мотивують до ще більшого розвитку, або заганяють у стрес та заважають повністю розкрити потенціал. Рішення – знайти ментора-наставника або інших бізнес-леді, щоб надихатися позитивними прикладами та правильною мотивацією, щоб рости та вчитися на зовнішніх перспективах і досвіді.

🔺 Приниження своїх заслуг

Жінки-підприємиці говорять про успіхи компанії, не акцентуючи уваги на власних перемогах. Вони дякують сім’ї, працівникам, керівникам, соромлячись визнати власні досягнення.

🔺 Баланс між сімейним життям та бізнесом

Жінки несуть подвійну відповідальність перед бізнесом і перед своїми сім’ями. Адже доволі часто власна справа займає набагато більше часу, ніж робота по найму. Тому, так важливо віднайти свій баланс та гармонію. 

🔺 Легальність бізнесу

Обов’язково реєструйте підприємницьку діяльність. Так ви зможете відкрити розрахунковий рахунок в банку і вести безготівковий розрахунок з клієнтами і постачальниками на законних підставах.

🔺 Страх невдачі

Для подолання страху потрібно опрацювати моменти та точки невпевненості, з якими стикається кожен власник бізнесу. А також – діяти не чекаючи ідеального моменту, щоб почати власну справу або кар’єру.

Дорога до успішного бізнесу дуже часто наповнена перепонами, невдачами та помилками, але якщо продовжувати йти – вона однозначно приведе до того, чого ви прагнете та про що мрієте.

Саме тому, беручи приклад з успішного досвіду інших розвинених країн світу, LADY BOSS CLUB, закритий клуб для власниць бізнесів, ініціює заснування Дня украінської жінки-підприємиці.

Впровадження окремого дня, допоможе привертати увагу та викорінювати існуючі у суспільстві обмежуючі чи застарілі міфи щодо жінок у бізнесі. А також нагадувати, чому важливо надавати підприємицям сприятливі умови праці та можливості для реалізації власних проєктів. 

Для втілення цієї ініціативи ми створили Петицію до Президента України, та наразі збираємо підписи, щоб 22 вересня визначити Днем Жінки-Підприємиці! 

Кожен голос, кожен підпис Петиції – це можливість висловити підтримку та наповнити натхненням усіх сучасних бізнес-леді – ваших подруг, колег, дружин, сестер та доньок. Долучайтесь! Разом – ми зможемо втілити Ініціативу у реальнісь!

Підписати Петицію ви можете за посиланням.

Читайте також:

Кристина Бриз
Автор
Кристина Бриз
Tags: День женщины женщины предприниматели петиция подписать петицию Украина

Недавние новости

  • Статьи

Facebook и Twitter – рупоры цензуры. Как соцсети блокируют контент

Facebook и Twitter пересекают черту, гораздо более опасную, чем просто цензура. Всего за несколько недель до… Read More

4 месяца назад
  • Статьи

Трампу объявили второй импичмент. Что дальше?

Палата представителей США объявила президенту Дональду Трампу импичмент в среду во второй раз - всего… Read More

4 месяца назад
  • Колонки

Магия установок

Ника Саенко Практикующий психолог, НЛП-мастер, АРТ-терапевт, семейный консультант, ведущая трансформационных игр Сейчас выходит много курсов,… Read More

4 месяца назад
  • Open журналистика
  • Лента

Украина планирует вакцинировать от коронавируса 23 млн человек

Утвержденный Министерством здравоохранения план вакцинации от коронавируса предусматривает прививку 23 млн украинцев. Для этого понадобится… Read More

4 месяца назад
  • Open журналистика
  • Мир

Трамп наложил вето на военный бюджет США на 2021 год

Сегодня, 23 декабря, президент США Дональд Трамп наложил вето на проект военного бюджета 2021. Тем… Read More

4 месяца назад
  • Колонки

Спать или не спать вместе?

Ника Саенко Практикующий психолог, НЛП-мастер, АРТ-терапевт, семейный консультант, ведущая трансформационных игр Сегодня это один из… Read More

4 месяца назад

This website uses cookies.

%%footer%%