Булінг – як вистояти цькування?

«Булінг» в перекладі з англійської мови означає переслідування, агресивне ставлення до людини. Зазвичай ми називаємо таку поведінку – цькування.

Цькування зустрічається і серед дітей, і серед дорослих. Особливо безжальне воно буває в підліткових групах. Що цікаво, цькування є і серед тварин, коли група слабких об’єднується і нападає на більш сильну тварину.

Що ж робити, якщо ви стали жертвою булінг?

«Булінг» в перекладі з англійської мови означає переслідування, агресивне ставлення до людини. Зазвичай ми називаємо таку поведінку – цькування.

Цькування зустрічається і серед дітей, і серед дорослих. Особливо безжальне воно буває в підліткових групах. Що цікаво, цькування є і серед тварин, коли група слабких об’єднується і нападає на більш сильну тварину.

Що ж робити, якщо ви стали жертвою булінг?

Булінг і конфлікт – не одне і те ж

Для початку потрібно навчитися розрізняти булінг і конфлікт в колективі, тому що ці ситуації мають абсолютно різні рішення. Конфлікт – це хоч і не дуже приємна, але природна і нормальна частина соціального життя. Стикаються інтереси, точки зору різних людей. У конфліктній ситуації можна (і потрібно) вести діалог, шукати компроміс, відстоювати свою точку зору або йти на поступки. Обидві сторони конфлікту, як правило, зацікавлені в його вирішенні.

А ось булінг – це зовсім інша ситуація, це вже вид психологічного насильства. Справа в тому, що ті, хто влаштовують цькування, зазвичай зацікавлені в самому процесі. Їм подобається сам факт образи, приниження своєї жертви. Кривдники навіть не намагаються вести діалог і шукати рішення ситуації.

Булінг зазвичай триває довго. Жертва поступово втомлюється опиратися, і це може ще більше загострювати ситуацію, роблячи приємність кривдникові.

Булінг буває вертикальним і горизонтальним. “Вертикальний” зазвичай спрямований зверху вниз, коли начальник може принижувати і буквально знущатися над підлеглим. “Горизонтальний” булінг – це цькування між колегами або членами колективу, приблизно рівними за статусом.

Як вести себе, якщо ви стали жертвою булінгу?

Давайте розберемо з вами основні шляхи виходу з ситуації. Піти з колективу або залишитися? Боротися до кінця, домовлятися або шукати допомогу? І як вийти з цькування з найменшими психологічними втратами?

Крок перший – спробуйте розібратися, що відбувається

Постарайтеся зрозуміти, у кого в групі кривдників яка роль. Хто винуватець, а хто – просто приєднався “за компанію”. У кого є своя думка, а хто слідує думці більшості. Хто є тільки глядачем, хто на чиєму боці, хто може вам співчувати. І якщо ви один – спробуйте знайти собі союзника.

Крок другий – спробуйте вийти на діалог

Діалог є іноді дуже сильним ходом, тому що інша сторона абсолютно його не очікує. Але для жертви цькування буде важливо правильно налаштуватися на цю розмову. Не підлещуватися, не принижуватися – з одного боку. Але і не налаштовувати себе вороже і не дивитися зверхньо – з іншого.

Діалог краще вести з заколотником або з тим, хто приймає рішення в групі.

Постарайтеся відкрито запитати і зрозуміти – яка причина ситуації, що склалася? Які правила ви порушили? Чого саме хочуть досягти кривдники? Чи можете ви перевести цькування в конфлікт, при якому знайдеться рішення, що влаштовує обидві сторони?

На цьому етапі можна залучити керівництво і дати йому інформацію про те, що відбувається. Керівник може в такій ситуації або прийняти адміністративні заходи, або стати модератором у вашому діалозі з кривдником.

Крок третій – вирішуємо, чи продовжувати боротьбу або піти з колективу

Якщо у вас не вийшло ні знайти союзників, ні отримати допомогу керівництва, і діалог теж вести не виходить, то далі потрібно запитати себе – ви готові чекати і терпіти, або ви можете піти з цієї групи? Можна встановити для себе терміни, скільки часу ви можете терпіти цю ситуацію.

Якщо ви вирішили продовжити боротьбу, то для вас буде головним правилом максимально ігнорувати випади проти вас. Якщо ви зможете з гідністю, без приниження і переходу в агресію витримати нападки іншого боку, то булінг може зійти “нанівець”. Ваша емоційна реакція – як паливо, що розпалює інтерес кривдника.

Як же навчитися ігнорувати кривдників? Один із способів – переключити себе на інші завдання. Наприклад, на більш інтенсивне виконання роботи, підвищення кваліфікації або навчання.

Щоб підтримати себе, ви можете вести щоденник або залучити когось із близьких людей. Не забувайте про своє здоров’я, хобі, сім’ю.

Але буває і так, що сил боротися і терпіти моральні приниження у вас вже просто не залишається. І тоді піти з цього колективу буде теж рішенням. Може бути і тимчасове рішення – наприклад, взяти паузу, виїхати у відпустку. Можна переговорити з керівництвом про переведення в інший підрозділ.

І обов’язково забезпечте собі підтримку на цей час. Подумайте, хто може підтримати вас – близькі люди або навіть хтось із далеких друзів. Це може бути і психолог, який допоможе вам впоратися з емоціями і стресом.

І нехай ця ситуація зробить вас сильніше, адже навіть з ситуації жертви цькування можна вийти переможцем! Ви можете стати стійкіше, навчитися не піддаватися на провокації і відстоювати свою позицію. Словом, навіть такий складний життєвий перешкода може стати і хорошим трампліном, і стимулом для особистісного розвитку.

Читайте також:

Добавить комментарий