Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Гео Лерос: президент поставив завдання «посадити» мене

Народного депутата Гео Лероса визвали на допит в ДБР.

Про це повідомляють Люди із посиланням на Фейсбук сторінку Гео Лероса

Гео Лерос на своїй сторінці у соцмережі написав, що був на допиті у ДБП по вказівци президента Укаїни Володимира Зеленскього:

«Президент поставив завдання заступнику його офісу — Олегу Татарову «посадити» мене протягом наступного місяця», — заявив народний депутат.

На думку Лероса, усі справи щодо нього сфабриковані, а представники силових структур намагались у незаконний спосіб отримати записи із камер кафе, у якому перебував нардеп:

«Всі справи сфабриковані від однієї ГО, яку очолює адвокат групи Татарова.Учора в кафе моєї знайомої приїхало восьмеро силовиків, які намагались в незаконний спосіб отримати записи з камер відеонагляду за той час, коли я там перебував», — заявив Гео Лерос.

Такж, народний депутат впевнений, що Україну перетворюють в «деспотичний левіафан».

Раніше Люди писали про те, що Лерос подал на Зеленского заявление в полицию, а також що Гео Лероса исключили из фракции «Слуги народа». Крім того, раніше Гео Лерос відповів на заяву Зеленського: «Вы стали пустым местом в истории». Гео Лерос ответил Зеленскому на заявление о «микробах».

Заява Президента, щодо деяких членів його команди: «Вони — бактерії!» Зеленський прокоментував дії деяких членів своєї команди

Читайте "Люди" в Google News - переходите и нажимайте ⭐ вверху экрана для подписки
Последние Новости