Від Зеленського вимагають припинити політичні переслідування Порошенка та активістів

Сьогодні, 7 липня 2020 року, Київрада закликала Президента України припинити політичні переслідування Петра Порошенка, активістів, волонтерів та військових. За відповідний проєкт рішення проголосували 68 депутатів Київради. 

Секретар Київради Володимир Прокопів, який водночас є головою Київської міської організації політичної партії “Європейська Солідарність” заявив, що Київрада не буде ігнорувати політичні репресії проти лідера політичної партї «Європейска Соліданість» Петра Порошенка:

«Я, як секретар Київради, категорично виступаю за те, щоб депутати займалися питаннями благополуччя громадян у місті Києві. Але, Київрада точно не буде мовчати, коли в країні розпочалися політичні репресії. Я дуже багато чув у цьому залі від наших колег, особливо після Майдану, питань, які стосувалися патріотизму, віри в місто і віри в країну. Саме це рішення зараз буде показником, для кого це були пусті слова, а для кого це було важливо», – заявив Прокопів перед голосуванням. 

Підтримати рішення Київради прийшли депутати від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко, Вікторія Сюмар, Софія Федина та Ахтем Чийгоз.

Також читайте: Верещук назвала Порошенко маніпулятором і провокатором