Верещук назвала Порошенко маніпулятором і провокатором

Народний депутат України від партії «Слуга Народу» Ірина Верещук назвала  п’ятого президента України Петра Порошенко провокатором і маніпулятором під час їхньої перепалки у рекламній паузі в прямому ефірі телепередачі «Свобода слова» на телеканалі ICTV від 6 липня 2020 року.

Виявилося, що 12 червня 2014 року на сайті 24 каналу, який пов’язують із Петром Порошенко, була опублікована новина щодо привітання Порошенком президента РФ із днем Росії. 

Як зазначила депутат політичної партії «Слуга Народу» Ірина Верещук, Порошенко вітав Путіна після того, як вже відбулися запеклі бої під Славянськом та Краматорском в 2014 році: «Ми між собою на сьогодні не можемо домовитися, є Путін ворогом чи можна його вітати, як пан Порошенко, наприклад, 12 червня вітав з днем Росії, коли уже був Слов’янськ, Краматорськ і так далі», — заявила Верещук.

В свою чергу, Петро Порошенко спростував цю інформацію, назвавши її маніпуляцією Кремля. Однак, жодго офіційного спростування від прес-служби Президента України у 2014 році щодо привітання Порошенком Путіна із Днем Росії не було.